SpeakUp ziņošanas sistēma

Savstarpēja uzticēšanās, uzticamība, godīgums un tiešums gan iekšēji, gan ārēji ir pamatprincipi, kas ir dziļi iesakņojušies Würth grupas korporatīvajā kultūrā. Mūsu apņemšanās ievērot šīs vērtības pirmo reizi tika noteikta korporatīvajā filozofijā, ko Reinhold Würth rakstīja 1970. gados.

Šie principi ietver ne tikai visu piemērojamo noteikumu un likumu ievērošanu, bet arī darbinieku pareizu domāšanu, kas ir Würth Grupas ilgstošu korporatīvo panākumu neatņemama sastāvdaļa.

Un mūsu mērķis ir veicināt šo domāšanas veidu. Tajā pašā laikā šis domāšanas veids nozīmē, ka mūsu darbinieki stingri ievēro visus piemērojamos valsts un starptautiskos noteikumus un likumus. Lai padarītu šos principus pārskatāmākus mūsu darbiniekiem, kā arī mūsu klientiem, piegādātājiem un citiem biznesa partneriem, esam izstrādājuši praktiskus uzvedības noteikumus, pamatojoties uz mūsu korporatīvajām vērtībām, kas ir apkopotas Würth grupas Atbilstības kodeksā.

Mūsu atbilstības kodekss atspoguļo mūsu apņemšanos izturēties godīgi vienam pret otru, kā arī pret mūsu klientiem, piegādātājiem un citiem biznesa partneriem. Pētījumi liecina, ka no trešajām personām saņemtie ziņojumi bieži palīdz atrisināt ekonomisko noziegumu gadījumus. Tieši šī iemesla dēļ esam izveidojuši sistēmu, kas ļauj gan Würth Group darbiniekiem, gan trešajām personām ziņot par noziedzīgām darbībām un citiem būtiskiem atbilstības pārkāpumiem. Šo tīmekļa rīku sauc par BKMS sistēmu (Business Keeper Monitoring System).

Ja vēlaties ziņot par incidentu, izmantojot šo sistēmu, varat to darīt anonīmi vai arī nē. Tomēr, tā kā vēlamies izkopt atvērtas komunikācijas vidi, aicinām, iesniedzot atskaites, tomēr norādīt savu vārdu. Mēs apstrādāsim jūsu personisko informāciju stingri konfidenciāli un ņemsim vērā visu iesaistīto pušu likumīgās intereses.

Lūdzu, izveidojiet BKMS sistēmā pastkastīti, caur kuru varam ar Jums sazināties. Tas ir svarīgi, ja mums ir kādi papildu jautājumi vai ja vēlāk vēlaties savam ziņojumam pievienot papildu informāciju. Jūs tā vai tā paliksiet anonīmi arī izmantojot saziņā šo pastkastes, ja pieprasīsiet saglabāt anonīmitāti.

Sistēma ir paredzēta tikai, lai pievērstu uzmanību iespējamiem gadījumiem par ekonomiskiem noziegumiem vai lieliem atbilstības pārkāpumiem Würth Grupā. Jebkura šīs sistēmas ļaunprātīga izmantošana citiem mērķiem var tikt uzskatīta par noziedzīgu nodarījumu.

Iesniegumu var iesniegt šeit: https://www.bkms-system.net/wuerth

Liels paldies par atbalstu!

Saite uz papildus informāciju.