Logotips

SKRŪVES

Viss sākās ar skrūvēm…

Viss sākas 1956 gadā, divus gadus pēc tam , kad Reinhold Würth pārņēma uzņēmuma vadību no sava tēva, Reinhold Würth ne tikai pārsauca un saīsināja uzņema nosakuma no "Adolf Würth" uz vienkārši "Wurth", bet arī mainīja pašu uzņemu, kas kļuva par skrūvju vairumtirgotāju. Šajās visā pārmaiņās Reinhold Würth arī guva savu pirmo logotipa iedvesmu.

Ideja par logotipa izskatu atnāca Reinhold Würth no divu dažādu skrūvju galvu apvienojumu, kas novietotas viena otrai pretī, ar kompānijas nosaukumu pa vidu.

Logotipa stils ir vairākārt modernizēt un 1983. gadā tika apstirpinata forma kas saglabājās līdz 2010. gadam. "The brand makes it much more than a logo," saka Reinhold Würth meita Bettina Würth kas ir Würth Group konsultatīvās padomes priekšsēdētāja, un kas spēle ļoti lielu lomu Würth zīmola atīstībā. "The brand is like a personality that we distinguish through the name, we know through language, and through style and charisma we experience it."

logotipa vēsture

Pēdējo astoņu desmitgažu laikā Würth grupa ir izaugusi no divu darbinieku uzņēmuma līdz vienam no vadošajiem uzņēmumiem globālajā montāžas iekārtas un stiprinājumi tirgū. Lai arī ir pagājuši tik daudz gadi mūsu darbinieki ir tādi paši kaislīgi pārdevēji, kuri uzskatata , ka nepietiek tikai atstāt pircēju apmierinātu: mēs arī gribam viņu iedrošināt uz jaunām iespējam. Tā pat kā Würth zīmols nāca Würth grupai ar jaunu preču trigru un ar jauniem panākumiem tajā.

wurth logotips txt3