Logotips

SKRŪVES

Viss sākās ar skrūvēm…

Viss sākas 1956 gadā, divus gadus pēc tam, kad Reinhold Würth pārņēma uzņēmuma vadību no sava tēva. Uzņēmums tika oficiāli reģistrēts kā skrūvju vairumtirgotājs, tā sākotnējais nosaukums "Adolf Würth" tika vienkāršots uz "Würth" un kompānija ieguva savu pirmo identitātes elementu – logotipu.

Ieskatieties! Logotipu veido uzņēmuma nosaukums apvienojumā ar divām pretēji vērstām skrūvju galviņām šķērsgriezumā

Gadu gaitā logotips ticis vairākkārt modernizēts, un līdz šim ilgāko laika pārbaudi piedzīvojusi 1983. gadā izveidotā logotipa versija, kas visā pasaulē bija pazīstama līdz pat 2010. gadam. Nozīmīga loma zīmola un logotipa attīstībā bijusi Würth Group konsultatīvās padomes priekšsēdētājai Bettina Würth (Reinhold Würth meita), kura akcentē: “Zīmols ir kā personība, kuru mēs atpazīstam pēc tā vārda un valodas, un piedzīvojam caur tā īpašo stilu un harizmu.”

logotipa vēsture

Par godu uzņēmuma 65. jubilejai, 2010. gada aprīlī logotips ieguva jaunu – šobrīd izmantoto veidolu.

Pēdējo sešu desmitgažu laikā Würth grupa ir piedzīvojusi strauju attīstītību, no divu darbinieku uzņēmuma izaugot līdz vienam no vadošajiem uzņēmumiem globālajā montāžas iekārtu un stiprinājumu tirgū. Mūsu darbinieki joprojām ir kaislīgi pārdevēji, kuri uzskata – nav gana ar to, ka klients ir apmierināts; mēs gribam klientu ik dienas iedvesmot izmēģināt jaunas iespējas!

wurth logotips txt3