Reinhold Würth

Prof. Dr. HC Mult. Reinhold Würth

REINHOLD WURTH

Reinhold Würth bija vitāla nozīme Würth Group izveidē, un uzņēmumam ir nozīmīga vieta Vācijas ekonomikas veiksmes stāstā. 1995. gadā Adolf Würth nodibināja pirmo akciju sabiedrību Adolf Würth GmbH & Co. KG Vācijas dienvidu pilsētā Künzelsau. Pēc tēva priekšlaicīgas nāves 1954. gadā Reinhold Würth 19 gadu vecumā pārņēma uzņēmuma vadību, un pēckara Vācijā spēja attīstīt šo līdzšinējo divu darbinieku uzņēmumu par globālu tirdzniecības koncernu. Šobrīd Reinhold Würth operatīvo uzņēmuma vadību nodevis nākamās paaudzes rokās un ir Würth Group Family Trusts Uzraudzības padomes priekšsēdētājs.

Reinholds Würth jau sākotnēji ir veidojis korporatīvo kultūru, kuras pamatā ir tādas vērtības kā optimisms, dinamika, cieņa un cieņa pret darbiniekiem un viņu sasniegumiem, kā arī gatavība sniegt labākos pakalpojumus klientiem. Tas viss ir lielā mērā devis panākumus ģimenes uzņēmumam. Bettina Würth, Reinhold Würth meita, tagad Würth grupas konsultatīvās padomes priekšsēdētāja, turpina šo tradīciju.

2019. gadā Würth grupa kopā ar Reinhold Würth atzīmēja īpašu jubileju - 70. gadadienu kopš Reinhold Würth vada uzņēmumu un 75. gadadienu kopš Ādolfa Würth GmbH & Co dibināšanas. Pats Reinhold Würth šajā gadā svinēja savu 85. dzimšanas dienu.

Saite uz papildus informāciju.