Würth pasaulē

Wurth_Headoffice_res_wl2_frontpage_1200

WÜRTH GROUP

Šobrīd Würth Group koncernā ietilpst vairāk nekā 400 uzņēmumu 80 valstīs, visā pasaulē nodarbinot vairāk nekā 81 000 darbinieku. Aptuveni 33 000 no tiem ir tirdzniecības pārstāvji. Würth Group kopējais apgrozījums 2020. gadā bija EUR 14,4 miljardi.

Uzņēmuma portrets

Galvenā uzņēmuma “Würth Line” preču klāsts ir ļoti plašs – vairāk nekā 125 000 produktu, sākot no skrūvēm, stiprinājumu materiāliem un enkuriem līdz instrumentiem, industriālās ķīmijas produktiem un individuālajiem darba aizsardzības produktiem. Citi Würth Group uzņēmumi pārstāv saistītas nozares, tādējādi papildinot pamata darbību un nodrošinot biznesa diversifikāciju, piemēram, piedāvājot produktus DIY veikaliem, materiālus elektroiekārtām, elektroniskās komponentes (piem., shēmas plates), kā arī finanšu pakalpojumus.

Ģimenes uzņēmums

Šodien vairāk nekā 3 miljoni klientu visā pasaulē uzticas Würth. Tieši cilvēki un ļoti īpaša korporatīvā filozofija ir Würth Group ilggadējo panākumu virzītājspēks. Würth ir ģimenes uzņēmums, ko 1945. gadā dibināja Adolf Würth. Viņa dēls Prof. Reinholds Würth, šodien Würth Group 's Family Trusts uzraudzības padomes priekšsēdētājs, pārņēma uzņēmuma vadību 19 gadu vecumā pēc tēva negaidītas nāves. Sākot no uzņēmuma pirmsākumiem pēc-kara Vācijā, viņš kādreizējo divu cilvēku biznesu ir attīstījis par pasaules mērogā darbojošos tirdzniecības grupu.

Reinhold Würth definējis skaidru biznesa vīziju, ko raksturo spēcīga zīmola politika, uz nākotni vērsta produktu stratēģija, tuvums klientiem, skaidra kvalitātes politika un spēcīga korporatīvā kultūra. Bettina Würth, Reinhold Würth meita un konsultatīvās padomes priekšsēdētāja kopā ar Centrālās vadības padomes locekļiem rūpējas par šo vērtību dzīvotspēju un attīstību.

Saite uz papildus informāciju.